Witamy Pacjentów Przychodni na ul. Szkolnej 7 w Szczebrzeszynie, gdzie już od kwietnia do Waszej dyspozycji jest nasza nowoczesna i specjalistyczna poradnia kardiologiczna!

Nasza poradnia kardiologiczna powstała z myślą o zapewnieniu Wam kompleksowej i najlepszej opieki kardiologicznej na najwyższym poziomie. W Przychodni zawsze stawiamy na jakość, dlatego też doświadczony zespół specjalistów z dziedziny kardiologii czeka na Was w naszej nowej poradni od poniedziału do piątku w godzinach 8:00 - 18:00.

Mając na względzie szybkie i przede wszystkim skuteczne postępowanie lekarskie, nie mogło zabraknąć w naszej poradni najnowszych urządzeń diagnostycznych. Wyposażyliśmy ją w urządzenia medyczne najwyższej klasy (5 Holterów EKG, 3 Holtery ciśnienowe, 1 bieżnia do badań wysiłkowych), które umożliwiają szybką i precyzyjną diagnozę oraz leczenie zaburzeń rytmu serca, chorób zastawkowych, miażdżycy, nadciśnienia, zawale serca i wielu innych.

Jako zaangażowani w dobre zdrowie naszych Pacjentów, z myślą o Waszych potrzebach przygotowaliśmy elastyczny grafik pracy specjalistów. Dzięki temu możecie Państwo bez problemów dostosować wizytę do swojego stylu życia i znaleźć dogodny dla siebie termin.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapisywania się na wizytę pod numer telefonu: 84 6451500 lub kom. 505 977 916.

Serdecznie zapraszamy.

 

praca dla lekarzy

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie - Przychodnia ul. Szkolna 7, 22-460 Szczebrzeszyn, poszkuje lekarzy, w pełnym wymiarze czasu pracy:

  1. do Podstawowej Opieki Zdrowotnej:
  • lekarz medycyny rodzinnej
  1. do Poradni ginekologiczno-położniczej;
  • lekarz ginekolog
  1. do Poradni Dziecięcej;
  • lekarz pediatra

lub lekarzy w trakcie specjalizacji w/w specjalnościach.

Forma zatrudnienia oraz warunki finansowe podlagają indywidualnym uzgodnieniom.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefon 84 68 23 551 Sekretariat
Podziękowania za walkę z pandemią wirusa SARS-CoV-2

Relacja ze spotkania z Wojewodą Lubelskim i wręczenie Podziękowań za walkę z pandemią wirusa SARS-CoV-2 w województwie lubelskim.

otwarcie o wew
Informujemy o wznowieniu odwiedzin pacjentów w szpitalu przez osoby bliskie zgodnie z Zarządzeniem Nr 12/2022 Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie z dnia 29 kwietnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia zasad odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu SP ZOZ w Szczebrzeszynie.

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

tpk2

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił Teleplatformę pierwszego kontaktu (TPK). W razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia, poza godzinami pracy podstawowej opieki zdrowotnej, Pacjent ma możliwość skontaktowania się z Teleplatformą pierwszego kontaktu.

Liderzy zarządzania

skan016 m

Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group