Witamy Pacjentów Przychodni na ul. Szkolnej 7 w Szczebrzeszynie, gdzie już od kwietnia do Waszej dyspozycji jest nasza nowoczesna i specjalistyczna poradnia kardiologiczna!

Nasza poradnia kardiologiczna powstała z myślą o zapewnieniu Wam kompleksowej i najlepszej opieki kardiologicznej na najwyższym poziomie. W Przychodni zawsze stawiamy na jakość, dlatego też doświadczony zespół specjalistów z dziedziny kardiologii czeka na Was w naszej nowej poradni od poniedziału do piątku w godzinach 8:00 - 18:00.

Mając na względzie szybkie i przede wszystkim skuteczne postępowanie lekarskie, nie mogło zabraknąć w naszej poradni najnowszych urządzeń diagnostycznych. Wyposażyliśmy ją w urządzenia medyczne najwyższej klasy (5 Holterów EKG, 3 Holtery ciśnienowe, 1 bieżnia do badań wysiłkowych), które umożliwiają szybką i precyzyjną diagnozę oraz leczenie zaburzeń rytmu serca, chorób zastawkowych, miażdżycy, nadciśnienia, zawale serca i wielu innych.

Jako zaangażowani w dobre zdrowie naszych Pacjentów, z myślą o Waszych potrzebach przygotowaliśmy elastyczny grafik pracy specjalistów. Dzięki temu możecie Państwo bez problemów dostosować wizytę do swojego stylu życia i znaleźć dogodny dla siebie termin.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapisywania się na wizytę pod numer telefonu: 84 6451500 lub kom. 505 977 916.

Serdecznie zapraszamy.