Poszukujemy Lekarzy specjalistów

• okulisty,
  • pediatry,
  • chorób wewnętrznych,
  • lekarzy do pełnienia dyżurów w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej w SP ZOZ Szczebrzeszyn.

Oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze z gwarancją atrakcyjnych warunków wynagrodzenia, w dowolnej formie zatrudnienia.

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt:

SP ZOZ Szczebrzeszyn,

ul. Dra Z. Klukowskiego 3,

22-460 Szczebrzeszyn -

Tel: 84 6823556 Kadry, 84 6823551 Sekretariat SP ZOZ

SP ZOZ w Szczebrzeszynie, ogłasza konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju lecznictwo szpitalne w zakresie pełnienia dyżurów lekarskich w szpitalnym Oddziale Chorób wewnętrznych.

Postępowanie nr 0510K.5.2023.

Termin rozpoczęcia i czas trwania umów: od 20.10.2023 do 30.06.2025 roku z możliwością przedłużenia.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w formie pisemnej na adres: Sekretariat SP ZOZ, ul. Dra Z. Klukowskiego 3, 22-460 Szczebrzeszyn

Termin składania ofert upływa: 19 października 2023 roku do godziny 13:00.

Dokumenty do pobrania  w BIP

Informacja o wynikach postępowania (Pliki do pobrania poniżej zakładka ZAŁĄCZNIKI BIP)

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie zaprasza do składania ofert na zamówienie publiczne: "Dostawa sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w ramach podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców". SP ZOZ DA 500/11/2023

Oferty należy składać na platformie eZamawiajacy: https://zoz-szczebrzeszyn.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Termin składania: do dnia 04-10-2023 r. do godz. 9:00

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 04-10-2023 r. o godz. 9.30

Termin związania ofertą: do 04-10-2023 r.

Adres strony internetowej: www.zoz-szczebrzeszyn.pl

Oferty należy składać na platformie eZamawiający:

Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami:
- w zakresie przedmiotu zamówienia: Przemysław Pińciurek - tel. 84 6823561 oraz
- zakresie procedur: Rafał Łyś - tel. 84 68 23 560 ,

Wyjaśnienia treści SWZ - Pytania i Odpowiedzi do postępowania SP ZOZ DA 0500/11/2023 (Pliki do pobrania na BIP zakładka ZAŁĄCZNIKI)

Informacja z otwarcia ofert (Pliki do pobrania w zakładce BIP ZAŁĄCZNIKI)

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie ogłasza konkurs:

Konkurs ofert na udzielenie świadczeń zdrowotnych w rodzaju Podstawowej Opieki Zdrowotnej — nr: 0510K.4.2023.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w formie pisemnej pod rygorem nieważności, w Sekretariacie Szpitala w dni robocze, w godzinach 7:25 - 15:00, w terminie do 02.10.2023 do godziny 13:00.

Otwarcie ofert nastąpi: dnia 02.10.2023 o godz. 13:10.

Termin rozpoczęcia i czas trwania umowy: 09.10.2023 - 08.10.2025r. (z możliwością przedłużenia aneksem na okres do 3-miesięcy).

Dokumenty do pobrania

Informacja o Wynikach postępowania konkursowego SP ZOZ DP.0510K.4.2023  (Plik do pobrania)

SP ZOZ z siedzibą w Szczebrzeszynie zaprasza do składania ofert na wykonanie: Modernizacja pomieszczeń budynku administracji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie. SP ZOZ DA 0500/10/2023 r.

Szczegółowe informacje w linku poniżej BIP:

Oferty należy składać na platformie eZamawiający:

Informacja o wyborze oferty (Pliki do pobrania  na BIP zakładka ZAŁĄCZNIKI)

Witamy Pacjentów Przychodni na ul. Szkolnej 7 w Szczebrzeszynie, gdzie już od kwietnia do Waszej dyspozycji jest nasza nowoczesna i specjalistyczna poradnia kardiologiczna!

Nasza poradnia kardiologiczna powstała z myślą o zapewnieniu Wam kompleksowej i najlepszej opieki kardiologicznej na najwyższym poziomie. W Przychodni zawsze stawiamy na jakość, dlatego też doświadczony zespół specjalistów z dziedziny kardiologii czeka na Was w naszej nowej poradni od poniedziału do piątku w godzinach 8:00 - 18:00.

Mając na względzie szybkie i przede wszystkim skuteczne postępowanie lekarskie, nie mogło zabraknąć w naszej poradni najnowszych urządzeń diagnostycznych. Wyposażyliśmy ją w urządzenia medyczne najwyższej klasy (5 Holterów EKG, 3 Holtery ciśnienowe, 1 bieżnia do badań wysiłkowych), które umożliwiają szybką i precyzyjną diagnozę oraz leczenie zaburzeń rytmu serca, chorób zastawkowych, miażdżycy, nadciśnienia, zawale serca i wielu innych.

Jako zaangażowani w dobre zdrowie naszych Pacjentów, z myślą o Waszych potrzebach przygotowaliśmy elastyczny grafik pracy specjalistów. Dzięki temu możecie Państwo bez problemów dostosować wizytę do swojego stylu życia i znaleźć dogodny dla siebie termin.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapisywania się na wizytę pod numer telefonu: 84 6451500 lub kom. 505 977 916.

Serdecznie zapraszamy.

praca dla lekarzy

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie - Przychodnia ul. Szkolna 7, 22-460 Szczebrzeszyn, poszkuje lekarzy, w pełnym wymiarze czasu pracy:

1. do Podstawowej Opieki Zdrowotnej:
  • lekarz medycyny rodzinnej
  1. do Poradni ginekologiczno-położniczej;
  • lekarz ginekolog
  1. do Poradni Dziecięcej;
  • lekarz pediatra

lub lekarzy w trakcie specjalizacji w/w specjalnościach.

Forma zatrudnienia oraz warunki finansowe podlagają indywidualnym uzgodnieniom.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

• telefon 84 68 23 551 Sekretariat