Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie - zakupił nowy sprzęt medyczny
Szpital zakończył I etap realizacji projektu pn.: „Optymalizacja usług medycznych w SP ZOZ z siedzibą w Szczebrzeszynie poprzez doposażenie  Oddziału Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Izby Przyjęć oraz jednostek pomocniczych  i  diagnostycznych niezbędnych do ich działania.”

Przedmiotem projektu jest doposażenie oddziałów szpitalnych oraz jednostek pomocniczych i diagnostycznych w sprzęt medyczny niezbędny do ich działania.
Cel główny projektu to podniesienie jakości i dostępności do świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców powiatu zamojskiego. Realizacja celu pozwoli na poszerzenie  zakresu i polepszenie jakości świadczonych usług medycznych oraz zmniejszenie dysproporcji terytorialnych poprzez:
* skrócenie procesu leczenia,
* dostosowanie zasobów sprzętowych szpitala do potrzeb procedur medycznych i oczekiwań pacjentów,
* zwiększenie efektywności ekonomicznej, energetycznej i organizacyjnej placówki.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie.
Szpital zakończył I etap realizacji projektu pn.:
„Optymalizacja usług medycznych w SP ZOZ z siedzibą w Szczebrzeszynie poprzez doposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Izby Przyjęć oraz jednostek pomocniczych i diagnostycznych niezbędnych do ich działania.”

Cel główny projektu to podniesienie jakości i dostępności do świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców powiatu zamojskiego. Realizacja celu pozwoli na poszerzenie zakresu i polepszenie jakości świadczonych usług medycznych oraz zmniejszenie dysproporcji terytorialnych poprzez:
* skrócenie procesu leczenia,

Pozyskany sprzęt do SP ZOZ Szczebrzeszyn to:

1. Defibrylator
2. Panel do kolonoskopi i gastroskopii