Nowe szafki pracownicze dla personelu szpitala

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do wymiany wysłużonych szafek pracowniczych. Początek stanowiły prace porządkowe w szatniach, zakup urządzeń osuszających mury, odświeżenie pomieszczeń. Kolejnym etapem był zakup nowych, spełniających wymogi przepisów, szafek dla personelu szpitala, Izby Przyjęć oraz Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Wierzę głęboko, że oprócz poprawy estetyki wpłynie to na poprawę komfortu pracy i zadowolenie pracowników. Cieszę się, że pomimo niekomfortowej sytuacji finansowej udaje się realizować także takie zadania – mówi Maria Słota – Dyrektor placówki.

Przed nami kolejne wyzwanie, dzięki dotacji Powiatu Zamojskiego i kilku ościennych gmin przygotowujemy się do remontu elewacji południowej części szpitala.

Podzielimy się efektem wizualnym po zakończeniu prac.