Informujemy wszystkich obecnych i przyszłych Pacjentów, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie, z dniem 8 stycznia 2021 roku wprowadził usługę E-skierowania. Podnosimy jakości świadczeń zdrowotnych z Ministerstem Zdrowia i NFZ. Więcej informacji o elektronicznym skierowaniu: E-skierowanie to kolejne po e-zwolnieniu i e-recepcie rozwiązanie, które umożliwia załatwianie Twoich spraw zdrowotnych w formie elektronicznej. To szczególnie użyteczne w czasie pandemii.

Szpital coraz piękniejszy ...

01-12-2021

Zakończyły się trwające od czerwca 2021 roku prace modernizacyjne przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej (dalej Szpital) polegające na renowacji elewacji zachodniej i dziedzińca wewnętrznego. Budynek Szpitala zyskał nową elewację także od strony ulicy dra Zygmunta Klukowskiego. Budynek dawnego klasztoru odzyskał dawny blask i w połączeniu z Kościołem pw. świętej Katarzyny Aleksandryjskiej stanowią prawdziwą „perłą architektoniczną” Szczebrzeszyna.

Wartość inwestycji wyniosła 191 215,97 złotych.

Wykonanie inwestycji nie byłoby możliwe bez wsparcia Zarządu Powiatu Zamojskiego w postaci dofinansowania inwestycji w kwocie 90 000 złotych, za które bardzo dziękujemy.

Numery telefonów do Przychodni

24 Styczeń 2022