Informujemy wszystkich obecnych i przyszłych Pacjentów, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie, z dniem 8 stycznia 2021 roku wprowadza usługę E-skierowania. Podnosimy jakości świadczeń zdrowotnych z Ministerstem Zdrowia i NFZ. Więcej informacji o elektronicznym skierowaniu: E-skierowanie to kolejne po e-zwolnieniu i e-recepcie rozwiązanie, które umożliwia załatwianie Twoich spraw zdrowotnych w formie elektronicznej. To szczególnie użyteczne w czasie pandemii.

Bądź przy mnie-wsparcie społeczne i duchowe dla pacjentów chorych na Covid19

13-01-2021
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie uprzejmie informuje, że w ramach Ogólnopolskiego programu Polskiego Towarzystwa Opieki Duchowej w Medycynie ,,Bądź przy mnie – wsparcie społeczne i duchowe dla chorych na COVID -19 ” zapewnia kontakt telefoniczny pacjentom oddziału wewnętrznego z bliskimi lub z kapelanem.

Numery telefonów smartfonów:
724 228 457
724 228 458

Na prośbę pacjenta lub jego bliskich istnieje możliwość  osobistego kontaktu z kapelanem zgodnie z potrzebami religijnymi pacjenta.

27 Styczeń 2021