Uroczyste przekazanie nowego ambulansu medycznego dla szpitala

24-06-2020
Kliknij w zdjęcie aby dowiedzieć się więcej
Już wkrótce pacjenci z terenu powiatu zamojskiego będą korzystać z nowego ambulansu medycznego.
To dzięki trosce Zarządu Powiatu, który ze zrozumieniem odniósł się do wniosków dyrekcji szpitala o nowy pojazd z przeznaczeniem na przeciwdziałanie i zwalczanie Covid-19 oraz innych chorób zakaźnych, w tym trudnym dla wszystkich czasie epidemii, Szpital wszedł w posiadanie nowego ambulansu medycznego marki Renault trafic do przewozu pacjentów.
Zarząd Powiatu w Zamościu, w tę wspólną inicjatywę na rzecz mieszkańców, włączył ościenne gminy, a przy wsparciu pana Premiera Jacka Sasina oraz Pana Artura Sobonia Ministra Aktywów Państwowych również uzyskał środki od innych darczyńców.
Podziękowania dla Księdza Mirosława Prokopa, proboszcza Kościoła pod wezwaniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej za poświecenie nowego ambulansu.

Darczyńcy:
Powiat Zamojski - 55 tys. zł.
Miasto i Gmina Szczebrzeszyn - 40 tys. zł.
PGNiG Obrót Detaliczny - 30 tys. zł.
Zamojskie Zakłady Zbożowe - 25 tys, zł.
PGE Dystrybucja S.A. - 15 tys. zł.
Gmina Sułów - 10 tys. zł.
Gmina Nielisz - 10 tys. zł.
Gmina Radecznica – 10 tys, zł.
Gmina Zwierzyniec – 5 tys. zł,
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa – 5 tys zł.

Dyrekcja Szpitala w imieniu Pracowników, Mieszkańców i Swoim bardzo dziękuję za tę pomoc Panu Arturowi Soboń Ministrowi Aktywów Państwowych, Zarządowi Powiatu i Radnym Rady Powiatu w Zamościu, Burmistrzowi Henrykowi Matejowi i Radzie Miasta Szczebrzeszyn, Pani Burmistrz Urszuli Kolman i Radzie Miasta Zwierzyniec, Wójtowi Adamowi Wal i Radzie Gminy Nielisz, Wójtowi Leonowi Bulakowi i Radzie Gminy Sułów, Wójtowi Marianowi Szuperowi i Radzie Gminy Radecznica.

Nowy Ambulans
Nowy Ambulans wnętrze
Nowy Ambulans
Nowy Ambulans profil