Nowe numery do Przychodni na Szkolną 7

05-05-2020

Wychodząc  naprzeciw  oczekiwaniom naszych Pacjentów oraz mając na uwadze usprawnienie i skrócenie czasu oczekiwania na wolną linię telefoniczna do Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie.
Z dniem 5 maja 2020r. uruchomiliśmy dwa nowe połączenia telefoniczne do Przychodni na ulicę Szkolna 7, a są nimi numery komórkowe :
1. Rejestracja (Lekarz Rodzinny): 505 977 750
2. Rejestracja Specjalistyczna:     505 977 916

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej funkcjonalności, która jednocześnie usprawni skorzystanie z usług medycznych.

Dla przypomnienia podajemy numery stacjonarne do Przychodni:

84 68 21 174 i 84 64 51 500 , oraz komórkowe: 505 977 750 i 505 977 916.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym sekretariatem Szpitala Publicznego ZOZ w Szczebrzeszynie 84 68 23 551 lub droga e-mailowa: biuro@zoz-szczebrzeszyn.pl

25 Listopad 2020