UWAGA PACJENCI - wstrzymane planowe przyjecia do szpitala, AOS i Fizjoterapii

13-03-2020

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie z dniem 12 marca 2020 roku, wprowadza zmiany organizacji pracy Szpitala:

- wstrzymanie przyjęć planowych pacjentów do Oddziału Wewnętrznego i
Oddziału Chirurgii Ogólnej,

- całkowity zakaz odwiedzin w oddziałach szpitalnych,

- ograniczenie przyjęć pacjentów w Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opiek Specjalistycznej, Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej do przypadków nagłych.

Zarządzenie wchodzi w życiem z dniem podpisania i obowiązuje do odwołania.

Zarządzenie nr 4/2020 - (wersja pdf do pobrania)

7 Kwiecień 2020