Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie - zakupił nowy sprzęt medyczny

04-12-2019
Nowy zakupiony sprzęt medyczny
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie.
Szpital zakończył I etap realizacji projektu pn.:
„Optymalizacja usług medycznych w SP ZOZ z siedzibą w Szczebrzeszynie poprzez doposażenie  Oddziału Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Izby Przyjęć oraz jednostek pomocniczych  i  diagnostycznych niezbędnych do ich działania.”

Przedmiotem projektu jest doposażenie oddziałów szpitalnych oraz jednostek pomocniczych i diagnostycznych w sprzęt medyczny niezbędny do ich działania.
Cel główny projektu to podniesienie jakości i dostępności do świadczeń zdrowotnych dla mieszkańców powiatu zamojskiego. Realizacja celu pozwoli na poszerzenie  zakresu i polepszenie jakości świadczonych usług medycznych oraz zmniejszenie dysproporcji terytorialnych poprzez:
* skrócenie procesu leczenia,
* dostosowanie zasobów sprzętowych szpitala do potrzeb procedur medycznych i oczekiwań pacjentów,
* zwiększenie efektywności ekonomicznej, energetycznej i organizacyjnej placówki.

Pozyskany sprzęt do SP ZOZ Szczebrzeszyn to
1. Defibrylator