Informujemy wszystkich obecnych i przyszłych Pacjentów, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie, z dniem 1 stycznia 2020 roku wprowadził usługę E-recepta. Więcej informacji o elektronicznej recepcie: Teraz zyskujesz Czytelność, Mniej błędów i Większe bezpieczeństwo przy zakupie lekarstw . Pozdrawiamy SP ZOZ SZCZEBRZESZYN
 

Nowe szafki pracownicze dla personelu szpitala

17-07-2019

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do wymiany wysłużonych szafek pracowniczych. Początek stanowiły prace porządkowe w szatniach, zakup urządzeń osuszających mury, odświeżenie pomieszczeń. Kolejnym etapem był zakup nowych, spełniających wymogi przepisów, szafek dla personelu szpitala, Izby Przyjęć oraz Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Wierzę głęboko, że oprócz poprawy estetyki wpłynie to na poprawę komfortu pracy i zadowolenie pracowników. Cieszę się, że pomimo niekomfortowej sytuacji finansowej udaje się realizować także takie zadania – mówi Maria Słota – Dyrektor placówki.

Przed nami kolejne wyzwanie, dzięki dotacji Powiatu Zamojskiego i kilku ościennych gmin przygotowujemy się do remontu elewacji południowej części szpitala.

Podzielimy się efektem wizualnym po zakończeniu prac.

Stare szafki pracownicze – do lipca 2019

Stare szafki pracownicze - do lipca 2019 r.

Nowe szafki pracownicze - od lipca 2019 r.


19 Styczeń 2020
Copyright (c) 2014 SPZOZ Szczebrzeszyn - ul. Dr Zygmunta Klukowskiego