Informujemy wszystkich obecnych i przyszłych Pacjentów, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie, z dniem 8 stycznia 2021 roku wprowadził usługę E-skierowania. Podnosimy jakości świadczeń zdrowotnych z Ministerstem Zdrowia i NFZ. Więcej informacji o elektronicznym skierowaniu: E-skierowanie to kolejne po e-zwolnieniu i e-recepcie rozwiązanie, które umożliwia załatwianie Twoich spraw zdrowotnych w formie elektronicznej. To szczególnie użyteczne w czasie pandemii.

Poradnia Okulistyczna posiada nowe okulistyczne urządzenie SL-115 do badania wzroku - przebadaj się

04-07-2019

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie zakupił nowy sprzęt diagnostyczny SL 115 do Poradni Okulistycznej.

Wierzę, że nowa lampa szczelinowa w gabinecie okulistycznym poprawi komfort pracy lekarzy i wpłynie na większą dostępność i pełniejszą diagnostykę – mówi Maria Słota dyrektor szpitala.

Zeiss SL 115 Classic

Wbudowany w lampę biomikroskop pozwala osobie badającej na odpowiednie powiększenie oraz widzenie przestrzenne, a to przekłada się na precyzję w zdiagnozowaniu pacjenta.

Zapraszamy pacjentów do rejestracji. Tel. 84 6451500.

Numery telefonów do Przychodni

2 Grudzień 2021